Blog2019-04-08T17:35:42+02:00

Robíte pre to všetko a stále neviete schudnúť z bruška? Máme riešenie

Väčšina z nás sa trápi „problematickými“ partiami na svojom tele. Každé telo a organizmus funguje na individuálnom princípe. Dôvodov, prečo vaša hmotnosť neklesá, môže byť viac. Najväčším problémom je vyformovať oblasť na tele, kde sa tuk drží ako posledný

Prečo sa nám nedarí

Hlavným problémom pri pokusoch o chudnutie je najmä sedavé zamestnanie. Celé dni trávime čas za počítačom, po práci nám ostane energia na prípravu večere a presedený čas sa snažíme kompenzovať cvičením. Napriek pestrej strave a pohybovým aktivitám je pre nás ťažké vyformovať si všetky ,,problémové” partie do dokonalosti. Aj po dosiahnutí stanovenej hmotnosti neustále bojujeme s určitými partiami tela, s ktorými sa nič nedeje. Takýto dlhodobý stav vie byť stresujúci.

Rovnaký problém nastáva aj u žien po pôrode. Zbaviť sa spodného bruška je v tomto prípade najťažšie. Mamičky sa snažia cvičiť, chodia na zoštíhľujúce kúry, no práve táto partia ostáva ochabnutá a s vyšším podielom tukových buniek.

Nastane však aj situácia, keď sme so svojou postavou spokojní na 90 %. Ručička na váhe je takmer v cieli, no stále to nie je úplne ono. Kliniky estetickej medicíny ponúkajú stovky ošetrení, je však veľmi ťažké vybrať takú, ktorej budeme skutočne dôverovať.

Kde začať?

Najdôležitejším krokom je výber ošetrenia, ktoré nám pomôže dostať sa do formy, po ktorej tak túžime. Ultrazvuková liposukcia pomáha ženám aj mužom zbaviť sa nadbytočného tuku v problematických oblastiach ako v prípade spomínaného spodného bruška. Veľmi pekné výsledky sú viditeľné aj v menších oblastiach, ako sú paže, kolená či podbradok.

 

Ultrazvuková liposukcia VASER Lipo® v jednom kroku odstráni nežiaduci tuk, zároveň vytvaruje postavu a zadefinuje svaly. Oproti klasickej liposukcii pôsobí iba na nežiaduce tukové bunky, pričom okolité tkanivá, nervy a cievy zostávajú nepoškodené. K šetrnosti prispieva aj vykonanie zákroku v lokálnej anestézii a krátke obdobie rekonvalescencie. Po absolvovaní zákroku tak odchádzate domov a do práce sa môžete pokojne vrátiť už o 2 − 3 dni.

VASER Lipo® spodnej časti brucha

Pacientke bolo odobratých 580 ml tukovej tekutiny  z oblasti brucha.

Pred zákrokomPo zákroku
posúvajte a uvidíte zmenu

Možno pribrať po absolvovaní ošetrenia?

Toto je najčastejšie kladená otázka. Revolučná metóda VASER Lipo má oproti iným ošetreniam veľkú výhodu.
Každý človek má od 4 rokov rovnaký počet tukových buniek. Čím viac stravy príjme, tým viac bunky narastú a zväčšia svoj objem.
Pri liposukcii sa z danej oblasti odstráni približne 40 % tukových buniek. Vďaka tomuto úbytku tukových buniek z danej oblasti už nikdy nepriberiete na pôvodný stav.

Klinika ENVY má za sebou viac ako 600 zákrokov revolučnou technológiou VASER Lipo®.

Odborníci kliniky zostavujú individuálny plán osobitne pre každého klienta.

Opýtajte sa

Všetky otázky týkajúce sa VASER Lipo® vám radi zodpovieme.

Táto stránka používa cookies Ok