O klinike2018-10-18T10:05:45+02:00

O klinike

ENVY je klinika estetickej medicíny založená roku 2008 v Košiciach, ktorej cieľom je vytvoriť modernú kliniku na svetovej úrovni.

Odborníci a personál

Jednotlivé zákroky sú vykonávané tímom profesionálnych špecialistov - dermatológovia, plastickí chirurgovia, zdravotné sestry, terapeuti, dermakozmetičky a ďalší odborníci. Primárkou oddelenia estetickej dermatológie je uznávaná dermatologička MUDr. Zuzana Kožuchová. Primárom oddelenia plastickej a estetickej chirurgie je lekár s medzinárodnými skúsenosťami - MUDr. Mahdi Nasab.

Vybavenie a prístroje

Snažíme sa neustále napredovať a prinášať vám len to najlepšie z oblasti estetickej medicíny v podobe najmodernejšieho prístrojového a technického vybavenia, sledovania trendov a tiež najnovších lekárskych a estetických postupov.
Realizujeme zákroky ambulantné a tiež operačné. V máji 2014 sme otvorili novú lôžkovú časť oddelenia plastickej a jednodňovej chirurgie, ktorá vám okrem exkluzívnych priestorov určených na zotavenie a odpočinok poskytne aj privátnu zdravotnú starostlivosť.

Krása nebola nikdy dostupnejšia

Keďže sa vám snažíme vysť v ústrety, v spolupráci s úverovou spoločnosťou vám vieme poskytnúť úver do výšky 3 000.- €, a to priamo u nás na klinike, čím sa naše služby stanú dostupnými pre všetkých, ktorí volia kvalitu za primeranú cenu.

Opýtajte sa

Všetky otázky týkajúce sa VASER Lipo® vám radi zodpovieme.

Táto stránka používa cookies Ok