Výhody2019-01-06T12:30:25+02:00
01
Najnovšia a najšetrnejšia forma liposukcie

VASER Lipo® predstavuje revolučnú technológiu, ktorá dokáže odsať tuk zo všetkých oblastí tela s minimalizáciou opuchov, modrín a traumatizácie tkaniva. Metóda Vaser HiDef zároveň dokáže vytvarovať telo a vydefinovať svaly.

02
Rýchla rekonvalescencia

Po zákroku sa odporúča krátka doba odpočinku – približne 12 hodín. Návrat
do zamestnania je možný po 2 dňoch. V nasledujúcich 2 – 3 týždňoch je potrebné
sa vyhýbať namáhavejším aktivitám.

03
Nevyžaduje celkovú anestézu

Jedna oblasť je vykonávaná v lokálnej anestézii. Pri zákroku sa vyskytne minimálny výskyt modrín, opuchov a celý zákrok prebieha s minimálnou bolestivosťou.

04
Výsledky viditeľné ihneď po zákroku

Dĺžka rekonvalescencie závisí od rozsahu zákroku, od množstva odsatého tuku a na počte oblastí, ktoré boli v rámci jedného zákroku odsávané. Výhodou liposukcie VASER Lipo® je výrazne kratšia doba rekonvalescencie, pretože pri zákroku nie sú vďaka ultrazvuku zasiahnuté okolité tkanivá. Opuchy, modriny a hojenie má v porovnaní s klasickou liposukciou, omnoho miernejší priebeh vďaka použitiu patentovanej ultrazvukovej technológie Vaserlipo, ktorá tuk v oblasti najskôr jemne rozvlní a predchádza tak traumatizácii podkožia. Návrat do bežných aktivít je možný takmer okamžite – už po dvoch dňoch sa môžete vrátiť do zamestnania. Výsledky sú vo väčšine prípadov viditeľné ihneď po zákroku, konečný výsledok je možné hodnotiť za tri mesiace.

05
Permanentné spevnenie kože

Mimoriadna účinnosť ultrazvukovej liposukcie VASER Lipo® spočíva nielen v zoštíhlení ošetrenej oblasti, ale aj v jej spevnení. Pôsobením ultrazvuku sa koža v odsávanej oblasti po zákroku rýchlo stiahne, takže nie je uvoľnená a ochabnutá, ako to zvykne byť u iných typov liposukcie.Tento efekt preukázali lekárske štúdie vykonané vo Francúzsku. Dobrovoľníci si pri nej nechali ošetriť jednu nohu tradičnou tumescentnou liposukciou
a druhú ultrazvukovým prístrojom VASER Lipo®. V druhom prípade bola koža viditeľne hladšia a pevnejšia, a to dokonca aj vtedy, keď predtým takú kvalitu nemala.

06
Možnosť odsatia viacerých oblastí naraz

Vďaka špeciálnej technológii je možný transfer tukových buniek do iných oblastí tela. Tukovými bunkami je možné zväčšiť napríklad poprsie.

Opýtajte sa

Všetky otázky týkajúce sa VASER Lipo® vám radi zodpovieme.

Táto stránka používa cookies Ok